11 kwiecień 2013

Wielka Majówka 2013 w Mega-Parku

zdjęcie: Wielka Majówka 2013 w Mega-Parku / Zapraszamy na Wielką Majówkę 2013 w Mega-Parku
Zapraszamy na Wielką Majówkę 2013 w Mega-Parku
Mega Park przygotował wiele nowych atrakcji. W sezonie letnim 2013 czeka na Was jeszcze więcej uśmiechu i szalonej zabawy! Postanowiliśmy połączyć Dziki Zachód z innymi, dobrze Wam znanymi, postaciami z filmów i bajek. Każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
REKLAMA

Tylko w Mega Parku czeka na Was siedem wspaniałych Światów w jednej cenie. Już od 4 lat ceny biletów wstępu do Mega Parku są takie same - tak też będzie w tym sezonie. Wszystkie nowości możecie zobaczyć podczas Majówki 2013.

Nasze ZOO wzbogaciło się o nowego mieszkańca. Osioł Poitu, który może poszczycić się najbardziej okazałymi gabarytami wśród wszystkich osłów na świecie. Rasa ta jest bardzo rzadka. Wyobraźcie sobie, że na całym świecie występuje tylko ok. 400 osobników, a jeden z nich mieszka właśnie w Mega Parku. U nas będzie można zobaczyć go z bliska, dotknąć, a także zrobić sobie z nim zdjęcie.

Super nowością 2013 jest kraina - Magiczny Świat Asteriksa i Obeliksa! Tu spotkacie bohaterów znanej bajki i wejdziecie w świat iluzji i magicznych przygód. W zaczarowanym Domu Rzymskim czeka wiele magicznych atrakcji. Po przekroczeniu progu tego domu poznacie świat pełen magii. Tutaj wszystko jest inne, niż się z pozoru mogłoby się wydawać. Ukryte niespodzianki przeczą racjonalnemu widzeniu świata.

Kolejną nowością  w 2013 jest Park Mega Owadów!

W tej krainie zobaczycie repliki owadów w rozmiarach człowieka, a nawet większych! Będziecie mogli stanąć oko w oko z ogromnym chrząszczem, zobaczyć wielką mrówkę oraz wiele innym owadów.

Nowa Kolejka Westernowa

Postanowiliśmy zastąpić naszą wysłużoną już kolejkę "Kansas City Express" jej młodszą siostrą. Nazwaliśmy ją z sentymentu do poprzedniej: "Kansas City Express II".

Nasza pierwsza kolejka powstała w 2000 roku na bazie ciągnika RS 09 z 1963 roku. Była napędzana dwucylindrowym wysokoprężnym silnikiem widlastym o mocy 18 KM :). Była z nami i woziła turystów przez 12 lat. Teraz oczywiście pozostanie w naszym Miasteczku Westernowym na pamiątkę i będzie przypominała o tym, że była jedną z pierwszych atrakcji naszego parku. Jej następczyni, nasza nowa kolejka to skok cywilizacyjny w porównaniu do poprzedniczki. Zbudowana na bazie Zetora 7711 o mocy 70 KM, pomieści 60 osób.

Mamy prawdziwy dyliżans!

Tego jeszcze nie było. W Miasteczku Westernowym pojawił się najprawdziwszy dyliżans. Ten wyjęty jakby ze starego kowbojskiego filmu pojazd, będzie wspaniałym dopełnieniem pokazów westernowych w naszym miasteczku. A program na ten rok jest naszpikowany humorem, wspaniałymi historiami oraz ciekawymi zwrotami akcji i niespodziewanymi gośćmi. To wszystko do zobaczenia podczas Majówki w Mega Parku.

Program Majówka 2013 w Mega-Parku:

11:00 - Bajkowa rewia mody ok. 15 min.

Miejsce pokazu: Main Street (ulica główna)

12:00 - Kawaleria USA i Daltonowie ok. 15 min.

Miejsce pokazu: amfiteatr

13:00 - 16 jubileusz Kansas City! Z udziałem specjalnych gości… pokazy akrobatyczne i zręcznościowe na koniach… ok. 10 min.
Miejsce pokazu: amfiteatr

14:00 - Western Show Lucky Luke ”Sędzia„ 20 min.
Miejsce pokazu: amfiteatr

trylogia:

cz -1. 15:00 - „Daltonowie i Lucky Luke’’ ok. 15 min.
Miejsce pokazu: Main Street (ulica główna)

cz - 2. 16:00 - Daltonowie i Lucky Luke pt.: „Szeryf Joe” ok. 20 min.
Miejsce pokazu: Main Street (ulica główna)

cz - 3. 17:00 - Western Show!!! Daltonowie i Lucky Luke pt.: „Powrót do korzeni” ok. 40 min.
Miejsce pokazu: amfiteatr

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Mega Parku. Tutaj dzieci i dorośli wspaniale spędzą czas. Wszyscy wyjadą stąd bogatsi o nową wiedzę i cudowne wspomnienia. Mega Park to miejsce, gdzie przygoda, zabawa i edukacja łączą się ze sobą w przyjazną formę spędzania wolnego czasu.

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Ełk
0.6°C
wschód słońca: 07:15
zachód słońca: 16:13
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ełku

kiedy
2023-02-25 17:00
miejsce
Ełckie Centrum Kultury, Ełk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-25 19:00
miejsce
Karczma Stary Spichlerz, Ełk,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-19 16:30
miejsce
Ełckie Centrum Kultury, Ełk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-14 19:00
miejsce
Ełckie Centrum Kultury, Ełk, ul....
wstęp biletowany